Každý začátek je následkem něčeho. Každý začátek něco ukončuje.

13. ledna 2016 v 10:18 | zoufalá nána hledající pana Božského |  diary
Udivuje mě, že tady ještě někdo sem tam napíše nějaký ten komentář. Je to povzbuzující. A taky zneklidňující, evidentně jsem jediná, kdo na tohle místo úplně zapomněl - a to doslova. Teprve nedávno jsem si na něj vzpomněla. Taková ta sentimentálnost na závěr, kdy jsem si promítala co se stalo během toho šíleně hektického roku stalo.

Vlastně se pořád věci dějí do kola. Každý rok téměř to samé. Ale co se událo od dubna co jsem tady byla naposled?

Asi spousta věcí. Začala jsem skutečně pracovat na půl úvazku v nemocnici a musím říct, že mě to začalo i bavit (někdy). Chovají se ke mně fakt hezky (tedy většina se alespoň snaží a občas slyším i nějajkou tu chválu, což mě těší) a já se snažím sem tam se i něčemu novému naučit. Dělám tam tedy už ... no pfff ... půl roku. A ještě mě tam pár krát uvidí.
V létě jsme my holky vyrazily na několika denní výlet do Berlína. (Kdy jsem zjistila, že Berlín je město schodů a vůběc se mi nelíbí, ale splnila jsme si sen, že se podívám do Německa, i když to bylo zklamání.) Poté jsem celé léto strávila v práci (samozřejmě v těch nejparnějších dnech) a když bylo hnusně a já konečně měla volno (cítíte to rozhořčení?) byla jsem buď v kině a nebo se všude možně toulala. Ale bylo to fajn léto, až na ty neskutečné vedra a jeden větrák v celé nemocnici.

Když začala škola, přešel mě smích, už mě to absolutně nebaví, ještě že za chvíli končím. Občas mě sem tam něco rozptýlilo - například Tequila party, moje narozeniny a nebo nějaké to rande.
Ano, od posledního zmiňovaného přítele jsem měla celkem 5 rande - 3 rande byli s jedním chlapem, ale tomu jsdem bohužel musela dát košem, protože mi přišlo, že nepobral moc rozumu. Byl hodný a všechno to okolo co se dá ocenit, ale můj pud sebezáchovy spustil alarm a řval: Utéééč! Což ostatně udělal i na rande s mužem č. 2, který jak se ukázalo toho moc nenamluvil. Rande se skládalo z posezení u kafe a potom návštěvou kina - to kino byla spása. Díky bohu, že kino je místo, kde mlčení není trapné! No, po filmu jsem se rozloučila s tím, že to ticho už je příšerně trapné a ubíjející a že na autobus dojdu sama. Díky a ahoj!
No, muž č. 3 byl taky perla. Ten sice mluvil a očividně jsem se mu líbila, ale já nemůžu říct to samé. Nikdy nevěřte profilové fotce na facebooku, z nějakého důvodu z ní nevyčtete skutečný zjev dané osoby. A že to byl zjev, ale z nějakého důvodu mi připomněl monstrum z filmu Muži v černém.Každopádně jsem všem oznámila po posledním rande, že to vzdávám a budu lesba. Čehožse chytla moje matka a rozhodla se, že mi najde chlapa. No nějak se jí to nepodařilo. Co už, zkysnu sama s 20 kočkama, alespoń ušetřím za pohřeb, až mě po smrti všechny hlady sežerou.
Nicméně, absolventskou práci stále nemám napsanou (dneska začnu! - fakt!) a co jsem mohla ve škole podělat, to jsem podělala, takže jdu na 3 opravy. Thank you God! A celkově se asi v mém životě daří.
 


Komentáře

1 Sugr | E-mail | Web | 14. ledna 2016 v 19:27 | Reagovat

Jó!
To se mi líbí, hlavně ten popis 3 princů, no ale když jsem si přečetla tvé rozhodnutí, že radši budeš lesba, to už jsem se mlátia smíchy. :-) Píšeš humorně to je super. Žádná tragédie, ale humor!
Díky za hezký večer!:-)

2 Van Vendy | Web | 16. ledna 2016 v 22:59 | Reagovat

Tvé závěrečné rozhodnutí mě pobavilo a to ukončení dvaceti kočkami tomu nasadilo korunu. :D
Kdoví, třeba v nemocnici klofneš fešného pacienta, i takovcí se tam můžou objevit, i když v prvních momentech moc fešně vypadat nebudou. Ale pozvat milou sestřičku na kafe nebo na karamelky vypadá jako dobrá možná záminka.
A kino to nakonec jistí, fakt dobrá volba, když nic, tak pěkný film. :-)
Snad se ti zadaří, nevzdávej to.

3 bludickka | E-mail | Web | 22. ledna 2016 v 14:17 | Reagovat

Vítej zpátky :) Doufám, že máš nové předsevzetí a do blogu půjdeš naplno a dočkáme se od tebe nových zpráv, alespoň jednou měsíčně. Snad letos budeš mít na chlapi větší štěstí :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.