Leden 2015

Další etapa začala

2. ledna 2015 v 11:45 | zoufalá nána hledající pana Božského |  diary
Tak tady máme nový rok. Nový rok, který začal opravdu dobře! Silvestr jsme strávili v Ostravě na bytě, kde jsme už tradičně každý rok. Takže od rána doma probíhaly přípravy. Nejdříve jsem musela napéct, abych nenesla prázdné ruce, takže listové těsto mě opět zachránilo. Den tak nějak utekl (to bude tím, že jsem nestíhalaú a už jsme seděli v autě směr Ostrava.Dorazili jsme, převlékli jsme se do kostýmů a započali naši trapnost.
Letošní téma bylo Děvky a faráři a ironií je, že nejvíce zboření byli faráři. Ještě před půlnocí mě naučili pro mě dosud neznámou chlastací hru - Sancho a i když jsem ze začítku jako amatér pila skoro pořád, časem už jsem se chytala a pila čím dál tím míň. Teď bych jí hrála pořád.
O půlnoci jsme se šli podívat na ohňostroj na Radnici a i když my neměli jedinou petardu, ani blbou prskavku, málem nám kolemstojící sebevrazi 2x utrhli nohy. No, jsem celkem ráda, že jsme to všichni ve zdraví přežili, ale je to fakt boj o život. Fotky jsou nezveřejnitelné, takže doufám, že někde upadnou v zapomnění, videa jakbysmet.
Spát jsme šli v 6, ale usnout se nám podařilo až v 7 hodin. V 10 už jsme cupitali na snídani a ještě chvíli hráli Activity, poté co se probudili úplně všichni, i ti nejzbořenější (ano vím že to čteš Čosnek!) jsme se pustili do úklidu (až na tebe! a nevymlouvej se, že jsi utíral nádobí! O.o)
Domů jsem se dostala až kolem půl čtvrté odpoledne a už jsem se nezmohla na nic. I ležet a neusnout mi dělalo neskutečný problém. Pustila jsem si na Coolu maratoń Simpsonových, ale stejně jsem jeden díl prospala.
Každý se mě ptá, jaké předsevzetí jsme si dala. No, původně jsem nechtěla, ale nakonec jsem se rozhodla, že mým předsevzetím je udělat zkoušky, zajít si k zubaři (děsně mě bolí zuby, ale jsem podělaná strachy) a zhubnout. Jaké jste si dali vy?
Nový rok přece jen už přinesl něco skvělého. I když, nevím jestli zásluhy nepřísluší ještě roku 2014. Ano, i já jsem konečně mohla použít na facebooku tlačítko Je ve vztahu. Jde to celkem rychle, ale nima času na gupoty! Žijeme jen jednou a žijeme jen krátce.

Tak bych Vám popřála mnoho štěstí do nového roku, hodně lásky, především zdraví, protože to by mělo být to nejdůležitější a také, aby Vám nový rok přinesl spoustu splněných přání.
♥ ♥ ♥ ♥