Blažený pocit vítězství

1. prosince 2014 v 20:07 | zoufalá nána hledající pana Božského |  tema
Znáte ten pocit, když někoho přečůráte? Já ano a je to ten nejlepší pocit na světě. Že se mi teď ve škole nedaří a druhý ročník je pro mě totálně vražedný je známá věc, ale to, že jsem se do toho krapet více obula a začala něco dělat (i když tenhle týden jsem trochu poolevila a zase se mi to mstí) je něco co ví málo kdo. Nějakým zázračným způsobem jsem nedokázala napsat jediný test ve farmakologii, ale nedala jsem se a napsala první test a pak druhý test a ten třetí bez jednoho bodu na plný počet! To nebyl až tak blažený pocit jako ten, že jsem byla lepší než ti, které jednoduše nemám ráda.
A tak mi u tato maličkost, jako že jsem lepší než někdo jiný udělala nehoráznou radost. Já vím, je to odporné, sobecké a do nebe volající, ale někdy prostě někomu něco nepřejete a já se nebojím přiznat, že já to dělám dost často.
Je to jen malý úspěch z mnoha dalších, ale mě to udělá šťastnou, alespoň na pár chvil, alespoň na ten jeden den. Těší mě, když druhý den příjdu do školy a ta dotyčná, kterou jsem přečůrala řekne: ,,Učila ses co? Skoro plný počet šprtko!" A já jen kývnu hlavou a naznačím, že to nic není. Prostě blažený pocit!
 


Komentáře

1 MaddyHarry | Web | 5. prosince 2014 v 9:37 | Reagovat

Ono to vítězství je super - když člověk stojí na pár vteřinek na výsluní. Jsem rád, když jsem v něčem nejlepší, škoda, že to tak často není. :D Takže já se spíš držím těch malých osobních vítězství. Tam jsem šéfem já. :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.