Září 2014

Noc je temná a plná hrůz

28. září 2014 v 13:30 | zoufalá nána hledající pana Božského |  diary
To, že je tady ticho po pěšině má svůj důvod. Škola mě zaměstnává dostatečně a už teď mám pocit, že jí prostě a jednoduše nedávám. Každý týden píšeme test z farmakologii a já z těch dvou neudělala zatím ještě ani jeden. S každým "eNkem" mi přibývá v testu otázek, takže místo pěti mě příště čeká patnáct. Připadám si trapně, hloupě a nemožně. Pokaždé když se na ten test podívám, mám v hlavě totálně vymeteno.
Vše nechávám na poslední chvíli, ale ze školy se vracím třeba v 18 nebo 19 hodin a pak nemám na knížky a učení ani pomyšlení, plácnu sebou do postele a jsem ráda že žiju. A ani to už ne.
C. konečně využil svůj dárek a nás vzal s sebou. Paraglading na Javorovém vrchu. S N. jsme zůstaly dole a zaznamávaly jsme jeho let a M. jela s ním nahoru a zaznamenala jeho rozběh. Jsem moc ráda, že si to užil. Slíbily jsme mu, že na 30tiny dostane seskok padákem a na čtyřicítku seskok bez padáku.
N. se na půl roku teleportuje do Německa a mě tady nechá samotnou. Je to jediná kamarádka, kterou tady během školního roku mám, protože všichni se přemisťují do Olomouce.
Děda, který nám řádně komplikuje život má zákaz chodit k nám domů. Jasně, je to kruté, ale není to tím, že bychom neměli úctu ke starším, ale k němu prostě nelze mít úctu a být k němu hodný. Alkoholik, který si myslí, že si může dovolit všechno, i ke mně. Sotva na mě jenom sáhl a řekl, ať příjdu k němu, tak dostal takovou čočku. (Samozřejmě ode mě ne, protože já jsem starý srágora, který letí s každým bolístkem za maminkou.) Alespoň jsem vyhrabala svůj pepřový sprej, který ležel zapomenutý v kapsi od kabátu. Bez něj ani krok.

Teď už mi nezbývá nic jiného než uklidit ten binec v pokoji, který vypadá jak po výbuchu jaderné elektrárny a plácnout sebou nad knížkou.
Cesta z Javorového. Auto selfie

TV addiction

4. září 2014 v 15:01 | zoufalá nána hledající pana Božského |  tema
Aby to tu pořád nebylo o tagech. Tak jsem se rozhodla napsat článek týkajících se seriálů. Jelikož teď měly všechny seriály prázdniny, rozkoukala jsem si další. Člověk už v tom ztrácí přehled.

TEORIE VELKÉHO TŘESKU (The Big Bang Theory)

Kdo by neznal pošahaného Sheldona, neúspěšnou herečku Penny, kamarádského Leonarda, úchylného Howarda a ze začátku s holkama nemluvícíma Rajesha. Tento seriál je i po čase skvělý, i když bych snad nechala Rajeshiho stále stydlivého. Nemůžu se dočkat nových dílů a podle fotek na fb, to bude stát za to!

Game of thrones

Po shlédnutí prvního dílu jsem nechápala, co je na tom tak super. Po shlédnutí druhého dílu jsme pochopila. Je to moje největší závislost za poslední dobu. Největší chybou je, že si nemůžu oblíbit žádnou z postav, protože všichni zemřou.

2 BROKE GIRLS (2 socky)

Nejlepší americký seriál poslední doby o dvou chudých holkách, smíchy u něj čůrám Maggi v kostkách. Největší chybou tohodle seriálu je, že se na něj utváří závislost! Už se nemůžu dočkat nové řady!

Two and Half men (Dva a půl chlapa)

Po odchodu Charlieho Sheena jsem prohlásila, že seriál jde do háje. Po pár dílech a Kutcherem jsem řekla, že už na to v životě nekouknu. Světe div se, oblíbila jsem si ho! Nemůžu se dočkat, jak se rozplete poslední díl, který odvisílali.

Liebster Award III (ano, už potřetí)

2. září 2014 v 14:23 | zoufalá nána hledající pana Božského |  award
Asi jsem moc oblíbená. Budu tomu muset udělat přítrž! :D
Takže, stejně jako minule, úkolem je za prvé poděkovat tomu, kdo mě nominoval. "Děkuji" za nominaci Harrymu. Za druhé napsat 11 faktů o mě. Za třetí napsat odpovědi na otázky, které mi v tomto případě Harry položil a poté vymyslet dalších 11 otázek pro další, keré musím taktéž nominovat.

Takže znovu 11 faktů o mě:
1. Jsem tvrdohlavá.
2. Nejím tvaroh, ale někdy až hérečkuju a stejně ho sním.
3. Miluju čokoládu.
4. Nechápala jsem, jak někdo může číst a sledovat takovou blbost jako jsou Hry o trůny. Ale je to boží!
5. Právě v tuto chvíli mám žízeň jako prase.
6. Přitahují mě inteligentní muži.
7. Sama píšu gramatické chyby, ale u jiných to nesnáším, zvláště takové ty do oka bojící jako: ,,Promyň vibyl se my mobyl!" (Takovou SMS jsem skutečně jednou četla.)
8. Mám slabost pro hezké doktory.
9. Nesnáším nacítěné týpky z posilovny, vyvinul se u mne vůči nim odpor.
10. Lepí se na mě většinou jen divní pavouci (muži).
11. Chtěla bych být alespoň na den nějakou seriálovou postavou.


1. Nejoblíbenější pití? Že by mojito? Piňacolada?
2. Knížka, kterou jsi naposledy četla? Střet králů
3. Napiš 3 věci, které tě štvou. Lidi, lidi a prázdná lednička.
4. Držíš nějakou dietu? a jakou? Ano, bodovou - co vidím to zbodnu.
5. Věříš v Boha, osud, karmu? Ne, život si řídím jen já.
6. Polil by ses studenou vodou, kdyby tě někdo vyzval na challnege? Ne, není čím bych mohla přispět na dobrou věc.
7. Sbíráš něco? Nepřátele.
8. Také máš problémy s vymýšlením těchto otázek? Jak cyp!
9. Budeš pro mě hlasovat? Ne to nemyslím vážně, ale taky nesnášíš takové komentáře, co ti někdo napíše na blog?Ano, rozčiluje mě to. Ovšem vyjímky jsou u mě lidi, co navštěvují můj blog pravidelně a komentují mi smysluplně články. Pro ty klidně porušímp pravidla a zahlasuju.
10. Kdybys teď mohla jít na koncert kohokoliv, kdo by to byl? Do teď lituju, že jsem nemohla na červnový koncert Justina Timberlake, takže určitě tam.
11. Píšeš si teď (nebo v minulosti) deníček? Kdysi, asi od 8-12 let. Teď už jen tady.

Nominuju opět kohokoliv. Ale tentokrát skutečně kohokoliv. Došli mi přátele.

Otázky pro vás jsou:
 1. Chtěl/a bys umět lítat?
 2. Kde bys chtěl/a žít?
 3. Dům nebo byt?
 4. Láska nebo přátelství? Čemu dáš přednost?
 5. Na čem jsi byl/a naposledy v kině?
 6. Máš nějaký oblíbený coctail?
 7. V kolika letech jsi zažil/a první lásku?
 8. Kolikrát už jsi byl/a nominována?
 9. Hambáč nebo kebab?
 10. Taky nenávidíš lež, ale lžeš?
 11. Chtěl/a bys báýt zastřiháváčem nosních chloupků a nebo štětkou do hajzlíku?