Duben 2014

I přes prosby některých jedinců, stále žiju

25. dubna 2014 v 14:45 | zoufalá nána hledající pana Božského |  diary

PARTY, CAR CRASH, ICE LOLLY

Óóó jak je to dlouho, co jsem se tady objevila. Občas jsem sem zavítala, sem tam čumla na nějaký ten blog, ale nijak zvláštní aktivitu jsme tady nevyvíjela. Pořád jsem nevěděla o čem psát, ale už se toho trochu nakupilo, tak snad je co.
Měla bych se učit, ano měla, ale nechce se mi. Mám poslední dva týdny školy a je to na mašli. Po tom co jsem úspěšně zvládla test z botaniky (v což jsme ani nedoufala), tak jsem se snažila na tenhle týden naučit chemii - failure. Doufám, že budu mít alespoň 10 bodů z 50.
V sobotu nejlepší kamarádslavil kulatiny (20), tak se jelo samozřejmě ve velkém stylu. V 6 hodin začátek v baru Zelená Vopice a jedeme až do rána! (To ,,V" tam skutečně je, to jsem si nevycucala z prstu.) No, nakonec jsem byla ráda, že jsme došla ve dvě ráno domů a do postele jsem se dovalila jen tak tak.
Středa byla celkově na hovno jela jsem na 10:00 na psychologii, která nám v podtatě ,,odpalda" protože z půlky třídy co tam měla být jsme došly jen 3. Výborně, proč ne? A tak jsem ve škole čekala až do půl třetí na analýzu. Naštěstí nás pustila dřív - no naštěstí. Neřekla bych. Když jsme šla ze školy na tramvaj, tak mi na přechodu zastavilo auto a pokývlo, jakože mám přejít. Zrovna když jsem přecházela, tak do něj v plné rychlosti narazilo druhé auto a vyjít tak o 2 vteřiny později tak nevím, asi teď píšu někde z nemocnice.
To podělanou středu a včerejší mrzutý čtvrtek kvůli písemce z chemie jsem si dnesak vynahradila. Cestou ze školy jsem zašla odnést smlouvu do lékárny, skočila do papírnictví pro tvrdé papíry na herbář a prupisky. (Proč vždycky všechny prupisky začnou dopisovat najednou?) Potom jsem skočila do obchodu taťkovi pro něco na zub, když má teda v neděli svátek a koupila si nanuk, abych si taky udělala radost. Dost mi to zvedlo náladu. Teď už jen čekám, kdy mi TEN,ON, ONO napíše jak se dnes měl v práci.
No měla bych omrknout, jak jsou na tom lisující se kytky, měla bych uklidit a dělat seminární práci do farmakologie. FUCK IT!

Utahaná jak splachovadlo na veřejném WC

4. dubna 2014 v 17:21 | zoufalá nána hledající pana Božského |  diary

Bus, wind, watching, eating

Seděla jsem v autobuse, poslouchala hudbu a vlasy mi čechral vítr, který proudil otevřeným oknem (a ničil mi můj účes, který jsem neměla!!!). Přemýšlím co budu dneska dělat. Už mám plán! NIC! Příjdu domů, udělám si oběd, napíšu na blog a pak budu vegetit. GREAT! Většinu z toho už mám splněno, tak už jen uklidit kuchyň, která je poznamenaná mým vařením a pak jdu na ten slíbený veget.
Jsem utahaná jak splachovadlo na veřejném WC. Ráno jsem musela vstát brzo, na to už nejsem zvyklá, většinu týdne mám školu na 9 nebo na 10. ( Ne, není to výhra, protože tam pak sedím do pěti.)
Zaznamenávám další úspěch. Jednička z anatamie, kterou jsem poctivě našprtala (viz obrázek níže). Dneska jsem se dokonce zapsala na termín zkoušky, takže připomeňte mi, že mám jít 9.6. na smrt.
Srandičky, srandičky a zasekla jsem se už u 2. úkolu ve své nové challenge. Bezvadné, o čem bych tak mohla psát fan fiction? Hlavně neříkejte GoT! To by byla totiž blogová sebevražda!
Minulý týden jsem šla do knihovny (dokonce ještě před tím, než mi poslali upomínku!). Chtěla jsem odnést prní díl GoT a s nadšením jsem si chtěla zarezervovat druhý díl. Když jsem přišla za knihovnicí a řekla: ,, Mohla bych se zeptat do pořadí na druhý díl?" Tak se na mě dívala jako na debila a odpověděla: ,, Ale my máme jenom ten první, víte jedna knížka stojí 500,- a jsme rádi, že jsme získali alespoň tu první knihu." Hmmm... bezva a jaký to má tedy smysl mít jen jeden díl? To byla poslední kapka, nasrala jsem se a hned v sobotu jsme si objednala čtečku knih a stáhla jsem si 2., 3., 4. a doknce i 5. díl. To že jsem si jí pořídila byla ta nejlepší věc za poslední dobu. Nedám bez ní ani ránu. Čtu zní, učím se z ní, vzala bych si jí, kdyby to šlo! Knihy jsou lepší než chlap. Když nás nějaka kniha zklame, tak jí zahodíme a vezmeme jinou, jak jenoduché.

Můj nový miláček, bez kterého se teď nehnu ani na krok. + Zeleninový salát s krutóny a anatomie.

Aneb když poslouchám výklad učitelky o enzymech. Totálné patlanina.