,, Velerybí myčka cože?" ...,, A ty ceny! Óo můj Bože!"

21. července 2012 v 10:36 |  diary

Nazdárek špuntíci,
tak konečně můžu říct o nějakém dni, že stál za to. Včerejšek byl naprosto bezkonkurenční. Tedy až na to ranní vstávání , kdy mě mamka o půl osmé vzbudila, že musíme jít nakoupit ( jelikož mě tu nechávají dva týdny samotnou, to už jsem ale velká,co ?). Moc jsem jí nepomohla, řekla jsem jaký chci sýr, salám a to byl konec.
Odpoledne jsme jeli s kámarádkama na nákupy, jak už jsem psala, jela jsem s tím, že potřebuju sluchátka, no jo, ale to bych nebyla holka abych si v obchodě nevzpomněla, že mi chybí >parfém, řasenka, odlakovač, že by se mi šiklo pár triček a na večer by to chtěla 1,5 L Staropramenu Grep. TYPICKÁ ŽENSKÁ!
Tak jsem konečně odtrhla od mé oblébené řasenky od Miss Sporty New Volume a přesedlala na Miss Sporty PUMP UP BOOSTER, tak doufám ,že nezklame, když už jsem byla taková nevěrnice své oblíbené žluté řasence.
A abych voněla svému okolí, koupila jsem si PUMU urban motion, nebyla drahá a krásně voní, tak proč jí nestrčit do nákupního košíku, že?
A ty trička? O těch ani nemluvím, miluju je!
A jelikož naši odjeli, tak se teď musím chovat jako správná hospodyňka, takže až si uvařím oběd ( těstoviny a carbonnara omáčku) pustím se do úklidu celého bytu, protože co odjeli, je tu neskutečný bordel, samozřejmě po nich. Né, že by mě to uklízení bavilo, ale skoro už nevidím na klávesnici a monitor. ( Jo, je to k chlubení, že?)
No a večer si stáhnu Kung-Fu Pandu 2 a užeru se popcornem. A to je pro dnešek vše dámy a pánové.
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.