Deformace ,,fejsbůkem"

17. července 2012 v 11:24 |  diary
Nejen poslední dobou si všímám, jak jsou lidi poznamenaní facebookem a u mě to nejspíš není jinak, né, že bych měla potřebu každých pět minut měnit ,,status", ale i tak pociťuju určitou deformaci.
Nebylo nám skvěle, když jsme strávili celé dny venku před barákem s tlupou dětí, dokázali si s nimi hrát, všichni jsme se znali, když jsme si řekli, že budem někoho šťouchat, tak jsme ho bouchli do ramene a nepotřebovali jsme žádné tlačítko ,, To se mi líbí" ?
Docela mi chybí ty časy. Časy, které jsou nenávratně pryč. Jak jinak, že? Už mi není devět, ani deset, ani jedenáct a když jdu ven s přáteli, tak už jsi nehrajeme.
Každý den si říkám, že už je nejspíše čas rezignovat z postu uživatele sociální sítě FACEBOOKU, ale je to stejné, jako si říct, že už nikdy nepůjdu na záchod, jednoduše řečeno, když musíš, tak musíš. Den, co den potřebuju určitou dávku nových informací, které jsou k sehnání jen na té prokleté stránce. Denně zjišťuji kdo, s kým a proč. A proč? Protože to k dnešní společnosti nejspíše patří. Byla by to společenská potupa nevědět, kdo slaví narozeniny a že ten a ten je zadaný. Smějte se, ale je to pravda a vy to víte.
Pořád an tom, ale můžu být hůř, pořád ještě můžu vystavovat své přednosti v podprsence před zrcadlem s našpulenou pusou a zadnicí.
Shrnutí? Milujte se, množte se a šťouchejte se. Stejně už je to jedno.
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.