Červenec 2012

Jednoznačně úroveň dnešních lidí na blogu upadá.

31. července 2012 v 23:53 diary

Je mi jasné, že až tenhle článek zveřejním a přečte si ho nějaká tupá hlava, tak budu lynčována, odsuzována, nenáviděná a vyhnána z vaších životů (teda většiny). Tímto článkem nechci urazit ty slušné a pilné.
Když si vzpomenu na dobu před cca 5 lety, kdy jsem začala s blogováním, tak to bylo něco úžasného. Dělal to každý, každý blogoval a měl svůj ,,ráj", kde se předváděl. Měli jsme se na vzájem rádi, když už jsme se spřátelili, nebyli žádné tupé podmínky typu: ,, Choď mi na blog alespoň jednou týdně a při vstupu zanech komentář! " - Co to k*rva děcka má být jako? Za chvíli budete přikazovat, kdy se bude moct jít člověk svobodně vysrat. Mám vám potom taky něco zanechat? (ďábelský smích)
Komentář jsme mohli zanechat kdy jsme chtěli, na jaký článek jsme chtěli a když jsme prostě nekomentovali, tak si nás nikdo z přátel nesmazal.
Měla jsem milion blogů, ale žádný dlouho nevydržel, časem mě nebavil, začaly si být všechny dost podobné, sem tam nějaké žvásty, ale spíš jsem upřednostňovala grafiku ( tu miluju doteď, ale už v ní nejsem tak dobrá a nemám potřebu se předvádět ). Ale pokaždé ten blog byl o něčem, ale co jsem dneska projížděla za blogy!! (Nechápala jsem.)
Každý druhý byl o velé pííí... Většina lidí psalo jak jsou úžasní, dokonalí, krásní a mě to ,,strašně" zajímalo. Sotva jsem na nějaký blog vlezla, už jsem mačkala tlačítko ,, ZPĚT ".
Nejvíc mě dostává ta pizda, co píše každému druhému blogu (ke mě ještě nezavítala, už jí čekám s paličkou na maso), že píše lépe, má hezčí design a já nevím co ještě, design je stále stejný, tak jak nám jej při registraci nabízí blog.cz, jen záhlaví má TROŠKU změněné, tímto končí. A nádpisy? Typu: Nejlepší blog na světě!

No dost už, jsem dost rozpálená a tak dlouhý článek co by mě tak nasral jsem ještě nepsala. Celkově až na pár blogů, stojí to tu za chuja. That´s all.
(Tímto článkem netvrdím, že jsem něco extra, ale nekopíruju a nikomu nenadávám, píšu si svoje věci a na ostatní seru - s rezervou.)
- tschüss -

Nač se zdržovat maličkostmi jako je nadpis?

29. července 2012 v 23:41 diary

Už od malička se mi moje jméno nelíbilo. Bylo fádní, obyčejné a vlastnilo ho minimálně 9 000 dívej v České republice. Pak jsem si řekla, že to, jak nás pojmenovali rodiče, už jen tak nezměníme, a proto se s tím budu muset smířit. Ale jak tak stárnu a přemýšlím, co je to vlastně za jméno? Nedokážu si představt žádnou z těch dnešních sedmdesátiletých babiček, co by se jmenovala Dominika, dokonce ani žádnou čtyřicetiletou ženu. Vidím furt jen malou roztomilou holčičku, které dali rodiče jméno Domča a zní to hrozně roztomile, ale copak se takové jméno hodí pro dospělou ženu?

Nad tím, jak moje jméno bude znít ve čtyřiceti přemýšlím už dost dlouho, ale zatím jsem nedošla k nijak plnohodnotným závěrům. Moná je hloupé zabývats e takovýma prkotinama, ale když člověk nemá nic lepšího na prác, tak co má dělat?
Nejspíš postavy z doby kamenné ve filmu Rrrr... to vyhrály. Žádné předsudky, všichni se jmenovali Kámen.

Někdy mám chuť postavit elektrické křeslo a trošku tě ohřát.

29. července 2012 v 15:47 diary

Nazdárek,
tak dneska už jsem udělala vše co jsem musela, ale s tím bořením ulic to vypadá dost bledě.Celou dobu co jsem uklízela svítilo sluníčko a bylo vedro k padnutí, když jsem přestala, zatáhlo se a začlo buřit. Super no.

Jinak, včera večer jsem zjistila, že moje trapné příběhy nemají smysl, nikoho nebaví, včetně mě. Takže jsem to zabalila a vytvořila rubriku ,,sny". Už jsem přidala dva největší, ale určitě ještě zapřemýšlím.
Jenže co teď? Nejspíš napíšu M.jestli příjde nebo to balíme. ... PSYCHO tady fakt.
Celou dobu vedro a, když člověk potřebuje slušné počasí, tak se stane tohle. Je to celkem na mašli.Neříkej hop ani když přeskočíš. Napřed se podívej do čeho jsi skočil.

27. července 2012 v 16:11 diary

Nazdárek,
tak dnešní den je celkem nudný, teda já se nenudím, ale nic se neděje.
Vstávala jsem v šest ( málem mě to zabilo ), protože jsem jela do autoškoly. Dneska mě to řízení dokonce bavilo ! Snad poprvé, byla jsem klidná a na každého jsem se z auta usmívala. Nejspíš jsem vypadala jako debil, ale to nevadí.
Stále jsem byla unavená, nemám dospané tak tři dny. Tak, když jsem dojedla oběd, řekla jsem si, že si na hodinku lehnu, z jedné hodinky byly najednou tři a půl.
Vůbec netuším, co mám dneska psát, tohle bude dneska nejspíš můj jediný článek, napsala bych pokračování příběhu, ale to bych musela zapnout mozek a na to jsem až moc unavená. Navíc, nespěchá to, čtu si to jen já, takže zbytečně budu spěchat. Myslím, že pro dnešek stačí tenhle smysluzbavený článek.
Abych dovršila své nudné odpoledne udělám si puding. Jahodový!! Mňáám!

Za tohle budu mít nejspíš prioritní místo v pekle.

26. července 2012 v 7:52 diary

Nazdárek ,
tak thle bylo mírně řečeno potupné. S klidnou duší přísahám, že už se nedotknu ničeho co chutná jako okena na sklo. Hnus, ještě teď se mi zvedá žaludek. Ze začátku to bylo fajn, kamarádka N. přišla dřív, koukly jsme na Prostřeno, nadávaly u toho a vyhlíželi kamarádku A. A. přišla už v mírně dobré náladě.
Nakonec to dopadlo tak, že A. v deset hodin padla a byla tuhá jak týden starý rohlík, já se ztrapnila před svou platonickou láskou tím, že jsem mu napsala, že jsem největší pipina pod sluncem, když jsem mu uvěřila ty jeho kecy, a že je sebestředný hajzl (a taky tam myslím padlo slovo čurák, ale nejsem si jistá).
Kamarádka N. byla jemně připitá, ale i to stačilo, naštěstí to má jen jedno patro, takže se odplazila domů a já koukla na Věřte, nevěřte ( uhádla jsem všechno i v podnapilém stavu), skočila jsem si pro deku a polštář a než jsem to stihla v obýváku vedle A. rozložit už jsem ležela a nechtělo se mi už hýbat.
Pořád jsem se budila, až jsem to ve čtyři ráno vzdala a šla se napít, vyčůrat, číst Svět ženy a při tom jsem si psala co mám dnes nakoupit.
Zle mi není, jen občas mě přepadné migréna a závrať, krom nehorázného vlčího hladu je mi ovšem fajn. A. ještě spí, jsem zvědavá jestli ještě dýchá , kopat jámu jí ale nebudu, na to jsem moc líná, měla si jí vykopat než sem šla.

Hledám lopatu a igelit. Končím

On se usmál též, kopl do židle a bylo to.

24. července 2012 v 15:31 diary

Když Lakmé vylezla na židli, pan Kopfrkingl jí pohladil lýtko, hodil jí smyčku na krk as něžným úsměvem jí řekl:,, Co abych tě, drahá, oběsil?"
Konečně jsem splnila co jsem si zadala. Uvařila jsem si úžasný oběd, snad poprvé v životě jsem na sebe byla pyšná. Poprvé v životě jsem udělala něco co nemělo na sobě nápis INSTANTNÍ.
Uklidila jsem si ten čurbes, co jsem si udělala v kuchyni, vytřela chodbu na kterou jsem se v neděli i v pondělí vykašlala a přečetla Spalovače mrtvol, kterého čtu už dva měsíce.
Nikdy jsem nečetla tak pitomě dobrou knížku. Větší blbost, která mě donutila se zamyslet jsem snad v ruce nedržela. I když hlavního hrdina nakonec skončil v blázinci, zastával se genocidy, tak na něm něco bylo. - Ta naivita lidí, nevěděli co je čeká, chtěli ideální svět, kde nikdo netrpí hladem, nejsou války, zlí lidé, a jak tím docílit? Vyvraždění těch, kteří to nechápou. Jak logické.

Nicméně, donutilo mě to opět se vrhnout do vlastní tvorby, mám nápad na příběh o více kapitolách, tak snad se do toho pustím.

Nepodezírej lidi ze špatných úmyslů, pokud to lze vysvětlit debilitou.

24. července 2012 v 11:27 diary

Nazdárek ,
dneska jsem vstala docela brzo, vzhledem k tomu, že o prázdninách vstávám většinou až v poledne. Musela jsem jít do obchodu. Včera už jsem olizovala dvířka od lednice, tak to potřebovalo doplnit zásoby. Začínám se podobat mé matce, věčně stojím u regálů a hledám levnější variantu toho, co právě držím v ruce.Nejspíš mi to rodiče vštípily, ale beru to jako výhru. Pokud koupím něco drahého, mám pak výčitky. Proto, když jsem dneska ráno stála u lednice se sýry, první co jsem udělala bylo, že jsem vzala hned TESCO hermelín za 14,50,-. Není nikterak dobrý, ale já ho jím stejně jenom jako zapečený v tousu.
Dneska se konečně chystám dočíst Spalovače mrtvol a k večeru vyrážím do ulic. Taky si musím udělat pár testů do autoškoly, dneska jsem zjistila, že příští jízdy mám v pátek o půl osmé ráno, tohle mě z těch prázdnin zabíjí snad nejvíc.
Taky musím uklidit společnou chodbu v bytovce, trochu jsem se na to vykašlala. Dneska to musím všechno dohnat.

Musela jsem si dát kafe. Jiank bych tu asi zdechla. Už jsem si krásně uklidila, takže už jen uvařit oběd, nevíte co dobrého se dá udělat s kuřecím masem? Něco netradičního?

Končím, došlo mi kafe.

Jelikož je život pes, musíme se tvářit jako jiný predátor, který má nad ním alespoň předstíranou moc...

23. července 2012 v 11:46 diary
To jsem to ale krásná ženská,co ?
Nazdárek ,
docela se mi dneska nechce nic psát, jo, jsem líná.Chvíli jsme sama doma a už je tu zase neskutečný bordel, takže jenom co to dopíšu pustím se do úklidu.
Včera večer zas nebylo co dělat, tak jsem si pustila Až tak moc tě nežerea Yes man. Ačkoliv jsem byla ze začátku vůči oběma filmům dost skeptická, nezůstal ani jeden kapesník suchý.
O prvním filmu jsem si myslela, že to zas bude nějaká holčičí kravina, ale docela jsem se zasmála a myslím, že jsem si z toho odnesla jednu radu : Chlapi lžou!
Yes man. Dobrý film. Skvělí herci. Docela jsem se viděla v postavě Karla. Ovšem nechystám se řídit radami nějakého guru, který mě donutí odpřísáhnout, že budu vždy na všechno říkat ANO!.
Na to, jak jsem se musela přemáhat, abych vůbec ze sebe vyplivla pár slov jsem se docela rojela.
Včera jsem nevěděla co na večeři. Našla jsem na internetu úžasný recept na pizzu, doporučuji. Jednoduchý, jen přidáte mouku, vodu, olej, sůl. Je to docela skromná pizza, jelikož moje lednička zeje prázdnotou. Takže jsem to nazvala PIZZA ALÁ SOCKA. Jednoduše co dům dá, ale ten můj toho moc nedal. No nic, třeba se vrhnout do úklidu.

The future isn't what it used to be.

22. července 2012 v 10:57 diary

(Pro spuštění písničky klikni na obrázek.)
Nazdárek,
tak co dneska? Zrovna jsem se před 10 minutami probrala a zjistila, že pro dnešek nemám žádné plány. Proč né, že? U mě stejně nemá smysl si nějaké plány vytvářit, protože mě to není přáno. Vždycky se něco posere.Klííd, nač se rozčilovat takhle po ránu?
Plán číslo jedna - jebu na snídani a za chvíli půjdu rovnou vařit něco k obědu ( až vymyslím co). Že bych to dneska zabila opět polívkou? Za tyhle prázky už jsem tak přepolívkovaná, nedvím se, když jsem lemra lína, co se jí nechce vařit.
Taky vás serou na blogu ty zasr**** reklamy? Já už jich mám doslova plnou prdelku. K čemu to je? Stejnak všichni vypínají zvuk a čtou články a snaží se jich nevšímat, ale je to docela nepřijémné, když mi tady na plné kule zpívá můj budoucí manžel z bedniček a najednou se ozve NOVÝ SILAN, PRO VÁŠ PERFEKTNÍ KOMFORT. Seru na nějaký Silan! Žiju i bez něj! A když nemám čas vypnout zvuk, tak to slyším furt dookola, stejnou reklamy, POŘÁD A POŘÁD!

Dost už mých výlevů, včera jsem koukala na Kung Fu Pandu 2 a celou jsem jí probrečela. Jo, musím se přiznat, brečím skoro u všeho. Proto tak nerada chodím do kina, pak se mi všichni smějou, že z celého kina brečím jen já.Měli jste mě vidět u Hledá se Nemo, byla jsem na něj s kámoškou, její mamkou a bráchou. Nebo Nickyho rodina, dokument o dětech v 2. světové, bože, ale to nebyl zas takový trapas, protože jsem půjčovala kapesníky celé naší řadě v kině.
Zpátky k Pandě. Dojem? Skvělý film, ale pořád mám pocit, že jednička je lepší, vždycky bývají první díly o něco lepší. Ale jinak poklona, bylo to skvěle zpracované a jelikož to skončilo tak prapodivně, očekávám třetí díl, prosím! Chci vědět, jestli najde svoje rodiče, fňuk!
Mimochodem, asi mi tady straší. Večer jsem zavírala dveře od obýváku, zavřela jsem všechny okna a když jsem se ráno probudila, byly ty dveře otevřené.

,, Velerybí myčka cože?" ...,, A ty ceny! Óo můj Bože!"

21. července 2012 v 10:36 diary

Nazdárek špuntíci,
tak konečně můžu říct o nějakém dni, že stál za to. Včerejšek byl naprosto bezkonkurenční. Tedy až na to ranní vstávání , kdy mě mamka o půl osmé vzbudila, že musíme jít nakoupit ( jelikož mě tu nechávají dva týdny samotnou, to už jsem ale velká,co ?). Moc jsem jí nepomohla, řekla jsem jaký chci sýr, salám a to byl konec.
Odpoledne jsme jeli s kámarádkama na nákupy, jak už jsem psala, jela jsem s tím, že potřebuju sluchátka, no jo, ale to bych nebyla holka abych si v obchodě nevzpomněla, že mi chybí >parfém, řasenka, odlakovač, že by se mi šiklo pár triček a na večer by to chtěla 1,5 L Staropramenu Grep. TYPICKÁ ŽENSKÁ!
Tak jsem konečně odtrhla od mé oblébené řasenky od Miss Sporty New Volume a přesedlala na Miss Sporty PUMP UP BOOSTER, tak doufám ,že nezklame, když už jsem byla taková nevěrnice své oblíbené žluté řasence.
A abych voněla svému okolí, koupila jsem si PUMU urban motion, nebyla drahá a krásně voní, tak proč jí nestrčit do nákupního košíku, že?
A ty trička? O těch ani nemluvím, miluju je!
A jelikož naši odjeli, tak se teď musím chovat jako správná hospodyňka, takže až si uvařím oběd ( těstoviny a carbonnara omáčku) pustím se do úklidu celého bytu, protože co odjeli, je tu neskutečný bordel, samozřejmě po nich. Né, že by mě to uklízení bavilo, ale skoro už nevidím na klávesnici a monitor. ( Jo, je to k chlubení, že?)
No a večer si stáhnu Kung-Fu Pandu 2 a užeru se popcornem. A to je pro dnešek vše dámy a pánové.